1. V létě chladí, v zimě hřeje

Lidé po staletí bojují s přírodou a klimatickými podmínkami. V zimě mrzneme, v létě je nám horko. Tento souboj není možné vyhrát. Můžeme však dosáhnout toho, že se během celého roku budeme cítit příjemně. Izolace ICYNENE vytváří zcela kompaktní neprůvzdušnou vrstvu. Vzniklá bariéra zabraňuje proudění horkého vzduchu do interiéru a vytváří tak účinnou ochranu střešní konstrukce před přehřátím. V noci, když pak slunce přestane hřát, nevyzařuje díky difúzní otevřenosti tato izolace teplo do interiéru a Vy a Vaše děti můžete klidně spát v příjemném prostředí.

2. Ve zdravém domě zdravý vzduch

Složení izolace vychází z nejnovějších vědeckých poznatků. Běžná minerální izolace potřebuje ještě další izolování, na které se běžně používá parotěsná zábrana – igelit. Prostor je tak zcela uzavřený a vlhkost nemá kam uniknout. To má za následek vznik plísní, které představují zdravotní riziko. Naopak Chytrá izolace® vlhkost propouští, nepotřebuje žádné parotěsné fólie a objekt je tak schopný „dýchat“. Zároveň je možné v domě snížit také intenzitu větrání a už nikdy nebudete mít orosená okna.

zdravie

3. Jeden dům, jeden den

1den

To je rychlost, s jakou instalujeme Chytrou izolaci ICYNENE. Vlastní aplikaci izolace provádíme stříkáním, proto zateplení běžného domu zvládneme za jeden den. Montáž je navíc bezprašná a bezhlučná, proto je možná i v zařízených domácnostech. Po ukončení montáže zlikvidujeme všechen odpad a uklidíme. Proces izolace provádíme 7 dní v týdnu v průběhu celého roku. Dokonce i v zimě, až do teploty -38°C.

4. Dokonale vyplní všechny spáry/škvíry

Chytrá izolace ICYNENE se po nanesení na povrch v průběhu několika vteřin prudce zvětší. Díky takové expanzi dokáže vyplnit i těžce dostupná místa a škvíry v konstrukci. Tím v domě vytváří celistvou a tepelně izolační vrstvu. Teplo tak z domu nemá kam uniknout. Vlastnost dokonalého vytěsnění představuje největší rozdíl mezi izolací ICYNENE a tradičními izolačními materiály, které vytvářejí různé netěsnosti a tím i nemalé tepelné ztráty. Špatně izolované detaily jsou jako otevřená okna! Všechno teplo dokáže uniknout jednou dírou! Právě proto jsme izolaci ICYNENE už před pěti lety označili jako „Chytrou“.

spary

5. Je téměř nesmrtelná

nekonecno

Chytrá izolace ICYNENE nikdy nesedá a nemění svůj objem ani tvar. Je pružná, proto se neodděluje od konstrukce a dokáže s ní „pracovat“. Co je však nejdůležitější, její životnost končí s životností stavby, což ji dělá téměř „nesmrtelnou“.

_