Zimní měsíce se běžně považují za období, kdy kvůli mrazivému počasí lidé protopí vysoké částky ať za plyn, či elektřinu. Posledních letech ale zažíváme v letních měsících tropická vedra. Používání klimatizací, které je sice řešením, jak s nesnesitelným horkem bojovat, rapidně to ale zvyšuje spotřebu energie a vede k častému nachlazení. Pokud znáte probdělé letní noci v rozehřátém podkroví, my máme řešení!

Jedním z největších trhů pro kanadskou izolační pěnu Icynene, je americká Florida. Tato pěna po nástřiku na izolovanou plochu stonásobně expanduje, dokonale přilne a vytvoří kompaktní vrstvu bez spojů a netěsností. Pěna garantuje perfektní těsnost všech míst a chrání tak před průnikem tepla z rozehřáté střechy. Přitom ale dokáže odvést vlhkost z objektu a předejít tak vzniku plísní v interiéru a ochránit konstrukci střechy, což je zárukou jejich dlouhé životnosti.

S Chytrou izolací máte jistotu, že si v létě budete užívat příjemný chládek a v zimě Vám žádné teplo neuteče. Zvýší se i komfort užívání a hodnota nemovitosti.  Z vlastní zkušenosti víme, že vynaložená investice do zateplení se vrátí v horizontu 3-5 let a náklady spojené s vytápěním nebo klimatizováním se sníží v závislosti na rozsahu aplikace až o 70 %.

Náš odborně proškolený tým obchodních manažerů provádí nezávaznou konzultaci přímo v místě, zhodnotí stavbu, zaměří ji. K dispozici máme nejmodernější vybavení jako například termokamery FLIR, na kterých zákazník sám může vidět největší úniky.

Mnoho příjemných dní a nocí Vám přeje

Václav Pěnička

Vedoucí prodeje

letni-topna-sezona