První kontakt s naší společností vede přes bezplatnou infolinku nebo kontaktní formulář, který najdete na našem webu. Po jeho odeslání Vás bude v krátkém čase kontaktovat náš zaměstnanec, přímo z vašeho kraje.
Osobní setkání na místě stavby je nejlepší cestou, jak identifikovat problém s únikem tepla, nadměrnou vlhkostí, nebo připravit návrh izolace pro novostavbu. Náš technik nejdříve zanalyzuje situaci a v zimním období případně provede měření termokamerou zdarma.
Následně Vám navrhne nejlepší řešení a skladbu izolace pro daný objekt. V případě zájmu vypracujeme i tepelný posudek, ve kterém najdete jak účinnost celé skladby, tak i prostupy a kondenzace vlhkosti. Pokud žádná z našich pěn nebude vhodná pro řešení Vašeho problému, pokusíme se navrhnout skladbu z jiných materiálů a i tato služba je samozřejmě zdarma.

Nejde nám o to prodat naši pěnu za každou cenu, ale děláme vědomostní byznys a nenavrhujeme neúčinné a nesmyslné skladby.
Po odsouhlasení nabídky a podepsání objednávky Vás v dohodnutém termínu navštíví naši profesionální a proškolení aplikátoři. Postarají se o zabalení oken a dveří, navíc po sobě perfektně uklidí a při předání s vámi projdou stavbu do nejmenšího detailu.
Chytrá izolace ICYNENE slouží od prvního dne a její vynikající vlastnosti si můžete ve stejné míře užívat po celou dobu životnosti vaší stavby. Chytrá izolace ICYNENE totiž nemění svůj tvar ani své unikátní izolační vlastnosti, které dovolují vaší stavbě dýchat.

Termokamera.

rozlozeni-teplot-v-typickem-miste-konstrukce

Neváhejte nas kontaktovat prostřednictvím infolinky +420 775 331 016 nebo nám napište na kpizol@email.cz a my vám rádi přidělíme technického poradce.